همکاری با موسسه آموزش عالی مهندسانگروه آموزشی آیلتس کلاب افتخار دارد بعنوان یکی از قدیمی ترین و مجرب ترین گروه های تخصصی زبان انگلیسی در شهر‌ مشهد همکاری خود را با موسسه آموزش عالی آزاد مهندسان رسما اعلام نماید‌.

موسسه مهندسان یکی از برترین موسسات تحت نظارت وزارت علوم می باشد که اخیرا فعالیت خود در زمینه زبان را آغاز‌نموده است. بر اساس توافق انجام شده گروه تخصصی آیلتس کلاب مسئولیت برگزاری و مدیریت دپارتمان زبان این موسسه را بر عهده گرفته و از این پس به زبان آموزانی‌‌ که دوره ها را با موفقیت بگذرانند مدرک معتبر از وزات علوم، تحقیقات و فناوری اهدا خواهد شد.

این مرکز بر طبق قوانین و مقررات مصوب وزارت علوم فعالیت می نماید و بهترین خدمات آموزشی زبان در کلیه دوره های عمومی و تخصصی زبان را به همشهریان عزیز ارایه می‌نماید.

“موسسه آموزش عالی ازاد مهندسان” درسال ۱۳۸۷ با مجوز رسمی از وزارت علوم، تحقیقات و فناوری طبق مجوز قطعی شماره ۶۷۱۵۱/۲۲تاسیس گردید و با توجه به سطح علمی بالای جامعه مهندسی در استان خراسان و وجود اساتید فرهیخته، هدف گذاری آموزشی خود را راستای آموزش مهندسی و ارتقاء سطح دانش فنی مدیران ارشد و مدیران در رشته های مرتبط با مهندسی ومدیریت کاربردی و صنعتی (مدیریت مهندسی) مشخص نمود. مرکز با وجود این باور که ارتقاء علمی و سطح دانش دست اندرکاران صنعت کشور در همه سطوح اعم از مدیران ارشد، مدیران کارگاهی، مهندسان و کارشناسان،‌ تکنسین های فنی و حتی کارگران ساده می تواند تاثیر به سزایی در کیفیت اجرای پروژه ها و تولیدات صنعتی داشته و باعث حفظ سرمایه های ملی و توسعه ی پایدار گردد، تاسیس شده است. این مرکز علمی- تخصصی در ۷ دپارتمان آموزش های تخصصی شامل: عمران و صنعت ساختمان، معماری و طراحی و دکوراسیون داخلی، رایانه (کامپیوتر و شبکه)، تاسیسات مکانیکی ساختمان، زبان انگلیسی، مدیریت مهندسی (MBA  و DBA) در گرایش های کسب و کار و صنعت ساختمان و هنر (طراحی لباس یا Fashion Design) مشغول به فعالیت می باشد.

وبسایت موسسه آموزش عالی مهندسان