ارائه مشاوره اعزام به خارج از کشور

اخذ پذیرش تحصیلی ، اقامت و اعزام دانشجو به خارج، از جمله خدماتی می باشد که آیلتس کلاب با همکاری آژانس پارت ونک و موسسه نادین کاوش ارائه می نماید.

موسسه نادین کاوش دارای مجوز رسمی از وزات علوم، تحقیقات و فناوری ایران به شماره ۱۴۵۴۶۵ ، با برخورداری از نمایندگان و مشاوران مجرب، دانشگاهی و با سابقه مدیریتی بالا در داخل و خارج از ایران و سابقه ای چندین ساله در زمینه خدمات تحصیل در خارج، مشغول به فعالیت می باشد.

مشاوره و اطلاع رسانی دقیق، اخذ پذیرش تحصیلی از دانشگاه های مورد تایید وزارت علوم و وزارت بهداشت ایران و اعزام دانشجو به کشورهای اتریش، بلاروس، ایتالیا و مشاوره برای سایر کشورها ، از مهمترین خدمات نادین کاوش است تا بتواند رویای تحصیل در اروپا را برای بسیاری از دانش آموزان و دانشجویان میسر و هموار نماید.

امید است که رسالت این موسسه بعنوان یکی از برترین موسسات اعزام دانشجو در جهت ارائه بهترین خدمات به متقاضیان گرامی، بخوبی تداوم یافته و در این مسیر شما را تا آخرین مرحله برای ادامه تحصیل، اسکان، اقامت، دوره های کالج زبان، ویزای تحصیلی ، بورسیه تحصیلی و خدمات متنوع دیگر برای همه سنین و در مقاطع مختلف تحصیلی همراهی نماید.