معرفی مرکز

مرکز زبان آیلتس کلاب (IELTS club) با شماره ثبت ۳۰۹۳۴۶ در مهرماه سال ۱۳۸۸ با تشکیل یکی از تخصصی ترین تیم های آموزش حرفه ای زبان های خارجی در مشهد آغاز به کار کرد. این مرکز با بیش از ۱۲ سال فعالیت موفق در برگزاری دوره های تخصصی آمادگی IELTS, TOEFL, GRE, PTE در حال حاضر به یکی از برجسته ترین و شناخته شده ترین مراکز تخصصی زبان انگلیسی در شهر مشهد تبدیل شده که عمدتا به ارائه دوره های پیشرفته و تخصصی زبان و آمادگی امتحانات بین المللی می پردازد. این مرکز با دارا بودن یکی از مجرب ترین و حرفه ای ترین گروه های اساتید مشهد تا کنون بیش از ۱۵۰۰ خروجی نمره بین ۶ تا ۷٫۵ آکادمیک در آزمون آیلتس داشته که سندی بر کیفیت بالای خدمات آموزشی و تخصصی این موسسه بشمار می آید.

امکانات و فضای آموزشی مناسب، کادر علمی متخصص، سیستم آموزشی مدرن و مدون، ارائه مشاوره و پشتیبانی آموزشی در هرترم و بهره گیری از جدیدترین و به روز ترین منابع معتبر آموزش زبان دنیا از جمله عوامل موفقیت و نکات قابل توجه در این موسسه بوده که تا امروز بالا ترین سطح رضایتمندی از کلاس های این مرکز را سبب شده است.

دپارتمان تخصصی آیلتس کلاب بطور میانگین در هر ترم ۵۰ خروجی زبان آموز IELTS و TOEFL دارد که برای مقاصدی همچون ادامه تحصیل در دانشگاه های خارج از کشور و یا مهاجرت و کار در کشور های دیگر متقاضی شرکت در این آزمون ها هستند. در حال حاضر این موسسه بعنوان یکی از معدود مراکز اختصاصی برگزارکننده دوره های آمادگی امتحانات بین المللی IELTS, TOEFL, GRE در مشهد و استان خراسان رضوی شناخته شده است و با مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی فعالیت می نماید.


ویدئو معرفی مرکز زبان آیلتس کلاب

مشاوره آنلاین